Şirketin seni seviyor

Şirket Çalışanlarına Yönelik Psikolojik Danışmanlık Projesi

MUTLU ÇALIŞAN VERİMLİ ÇALIŞIR.

Personelin Psikolojik Danışmanlık ihtiyaçları bu proje ile garanti kapsamında.
Fiziksel rahatsızlıklarımız gibi bireysel – ailesel gelişimimiz için gerekli olan tüm terapi ve danışmanlık hizmetleri daha uygun koşullarla uzman, akademisyenler öncülüğünde S KONSEPT AKADEMİ garantisi altında.
 Bugüne kadar vermiş olduğumuz eğitim ve danışmanlık faaliyetleri sonunda biliyoruz ki mutlu bir çalışanın performansı ve verimliliği çok daha etkin olabiliyor. Çalışanın kendi özel ve aile yaşamında oluşabilecek aktüel ve kronik sorunların yoğunluğu ve sıklığı performansını doğrudan etkileyebiliyor. “Şirketin Seni Seviyor” projesi ile birlikte personel, şirket tarafından doğrudan pozitif olarak desteklenmiş ve tüm kişisel – ailesel sorunlarına yönelik hızlı – etkili bir çalışma içine girmiş olacak. Şirketi tarafından böyle bir desteklenme, personelin motivasyonunu olumlu etkileyerek günlük hayatında tek başına çözemediği olaylara karşı daha güçlü hissederek çalıştığı kuruma karşı aidiyet duygusunun gelişmesine yol açacaktır.  Şirketiniz rekabet gücünü arttırmanız adına en önemli kaynağınız olan çalışanlarınızın performans ve motivasyonlarını arttırmayı öneriyoruz. Bu anlamda Uzman Klinik Psikolog kadromuzla personelinize:

 Bireysel,
⦁    Çift& Evlilik, 
⦁    Çocuk ve aile terapileri
⦁    Özel hazırlanmış Kişisel Gelişim Eğitimlerini,
Danışmanlıkları ve Terapilerini uzman deneyimli Psikolog ve Pedagoglar öncülüğünde vererek şirketinizle psikolojik danışmanlık partnerlik teklifini sunmak isteriz.

 Seçeceğiniz 3 paketten birini personellerinize hediye ederek “Mutlu Çalışan Verimli Çalışır” şiarı ile “Şirketin seni seviyor” projesine katılabilirsiniz. Her danışmanlık paketi personelinizin alacağı bireysel, aile danışmanlığı ve kişisel Gelişim eğitimlerinde  %100’e varan indirimleri kapsamakta.
 
⦁    Silver Paket
⦁    Gold Paket
⦁    Şirketin Seni Seviyor paketi


Personelin kazancı:
⦁    Çalışan için önemli olan zaman dilimini yaşadığı sorunların çözümüne yönelik kurum bulabilecek miyim endişesi ile kaybetmeyecek. (Zaman kazancı)
⦁    Seans ücretlerinde % 50’ye kadar indirim kazanılması
⦁    Yaşadığı sorunlara yönelik spesifik uzmanlık alanı olan psikologlar tarafından danışmanlık alacak.
⦁    Yaşadığı problemler isteği üzerine düzenli takip altında olması
⦁    Çalışma saatlerine uygun esnek randevu saatleri

Paketlerinizi kendiniz seçebilir ve istediğiniz gibi dağıtabilirsiniz.

⦁    Seçeceğiniz paketleri personelin adına veya birimlere tek tek dağıtabilir ve personelinizin kaç seans indirimli Danışmanlık  alabileceğini kararlaştırabilirsiniz. Şirketiniz çalışanlarına verilecek olan randevu saatlerinde birinci dereceden öncelik tanınır.
⦁    Dağıtacağımız akıllı kartlarla satın aldığınız seansları istediğiniz gibi organize edebilirsiniz
⦁    1 yıl içinde kullanılmayan seanslar şirket içinde çalışan herhangi bir personele aktarılabilir.
⦁    Şirket çalışanları ve 1. Dereceden akrabaları(eş ve çocuklar) S Konsept Akademinin terapi ve danışmanlıklarından faydalanabilir.
⦁    Paketin geçerlilik süresi sözleşme tarihinden itibaren 1 yıldır. Paket sözleşme süresi bitiminde S Konsept Paket içinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Bu paketin tanıtımı için işveren, personeline mail yolu ile tanıtımı gerçekleştirir. Eğer işyeri tanıtımın seminer veya internet yoluyla tanıtımını talep ediyorsa; ortak belirlenen bir gün içinde S Konsept yetkilileri 1 saatlik tanıtım toplantısı organize edebilir.

Paketlerle ilgili detay için kurumsal portföy sorumlumuzla irtibata geçiniz.